İnsan Kaynakları Politikamız

 

İşe Alım Sürecimiz

Mükemmellik arayışını kararlılıkla sürdüren, yenilik, dinamizm ve motivasyonunu hiç kaybetmeyen ve uluslararası bir ortamda görev yapmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. AYB'de çalışmak; kazanan bir ekibin parçası olmak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlama konusunda mükemmelliğe ulaşmak için kendini adamak anlamına gelir.

Seçim sürecinin ilk bölümü, İK bölümünden bir temsilciyle yapılan beceri ve motivasyon odaklı görüşmenin ardından, ilgili bölümün müdürüyle yapılan teknik ve profesyonel görüşmeyle devam eder ve son aşamada değerlendirme merkezimizde grup testleri ve İngilizce dil testi uygulamayı tercih ederiz. Tüm süreçler sonucunda olumlu değerlendirilen aday veya adaylara iş teklifi yapıyoruz. Doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunun başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için ailemizin yeni üyesini Merkez Ofis, Fabrika ziyaretlerini de içeren bir oryantasyon programına dahil ediyoruz.

 

Neden AYB?

AYB olarak işimize olduğu kadar çalışanlarımıza da bağlıyız. Çalışanlarımızın potansiyellerinin farkına varmaları için çabalıyor, bunun için yapılandırılmış yetenek yönetimi ve eğitim programlarımıza güveniyoruz. Bu programlar ve  sürekli yenilenme politikamız, bize iş girişimleri aracılığıyla başarıyla müşterilerimize rehberlik etmemizi sağlar. AYB size kişisel çıkarlarınızdan ve hedeflerinizden ödün vermeden, profesyonel yeteneklerinizi en iyi duruma getirmek için gereken esnekliği sunar. Siz de her gün yeni şeyler öğrenmeye açıksanız ve “YENİDEN ÜRETİM ile MİLLİ FAYDALILIK” hedeflerimizde liderlik etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! 

Fırsatlar

AYB olarak iş dünyamıza katkıda bulunmak isteyen yüksek değerdeki profesyonelleri takımımıza ekleyerek gücümüzü arttırıyoruz. Başarılı olmak için, hizmet ettiğimiz insanları ve içinde bulundukları kültürleri anlamalıyız. Bunun için farklı profil ve deneyimlere sahip yetenekli insanları arıyoruz.

 

 

İlgilendiniz mi?

Türkiye ve tüm dünyada yeni teknolojilerin gelişiminde belirleyici bir rol oynamak ister misiniz? Bilgisayar, Uluslararası Ticaret, Uluslar arası İlişkiler, Makina Mühendisliği veya Yazılım  teknolojisi alanlarında doğrudan veya ilgili bir dereceye mi sahipsiniz?  Bize CV'nizi  yollayın ve küresel bir takımda çalışma imkanını keşfedin.
CV'nizi bu e-postaya gönderebilirsiniz: ayb@aybsavunma.com.tr

İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz!